Pizzeria TOSCANA
ul. Rynek 8
26-640 Skaryszew

tel.: 48 300 50 16
kom.: 786 234 178
e-mail:
toscana2@o2.pl

Zamówienia przyjmowane są w godzinach otwarcia lokalu. Minimalna wartość zamówienia w dostawie wynosi 30zł poza Skaryszewem. Kierowca posiada przy sobie jedynie 20zł. Przy dużych zamówieniach warto zapytać o wycenę dowozu, bez względu na odległość od lokalu! Opakowania do pizz są integralną częścią zamówienia i nic za nie nie płacisz. Do kebabów i dań na wynos doliczamy koszt opakowania 1PLN. Czas dostawy uzależniony od ilości zamówień.

W przypadku wyboru pizzy z dwiema różnymi połówkami do ceny końcowej doliczana jest opłata 3,0zł. Pizz Fantazja oraz Doppio nie łączymy w połówki.

 

Zamów:   tel. 48 300 50 16   lub   kom. 786 234 178

Jak zamówić pizzę i kebaby online?

 

Już teraz możesz złożyć swoje zamówienie i za nie zapłacić online klikając w poniższy link. Następnie:

- wybierz z Menu interesujące Cię dania i napoje (niestety nie można jeszcze zamówić online pizz: Fantazja oraz Doppio, pizz pół na pół jak również napojów alkoholowych),

- wskaż adres dostawy - możesz też zamówić na miejscu lub z odbiorem własnym w lokalu,

- wybierz formę płatności (online / gotówka),

- dodaj krótką notkę np. z opisem miejsca dostawy, konkretną godziną realizacji lub ze specjalnym życzeniem co do dań.

My zajmiemy się już resztą.

 

Czas dostawy uzależniony będzie od ilości zamówień i wahać się będzie od 30 do 60 minut z dostawą na terenie Skaryszewa do około 90 minut poza granicami miasta. Czas na odbiór w lokalu wynosić będzie dla pizzy od 15 do 40 minut, zaś dla kebabów i dań od 5 do 30 minut. Podane czasy są orientacyjne i zależą od dnia, zamówień czy też warunków drogowych.

Nad bezpieczeństwem zamówień i płatności online czuwa system SOGA firmy Novitus oraz serwis DotPay, więcej znajdziesz w zakładce Informacja RODO.

 

Informacja RODO