Pizzeria TOSCANA
ul. Rynek 8
26-640 Skaryszew

tel.: 48 300 50 16
kom.: 786 234 178
e-mail:
toscana2@o2.pl

Zamówienia przyjmowane są w godzinach otwarcia lokalu. Minimalna wartość zamówienia w dostawie wynosi 30zł poza Skaryszewem. Kierowca posiada przy sobie jedynie 20zł. Przy dużych zamówieniach warto zapytać o wycenę dowozu, bez względu na odległość od lokalu! Opakowania do pizz są integralną częścią zamówienia i nic za nie nie płacisz. Do kebabów i dań na wynos doliczamy koszt opakowania 1PLN. Czas dostawy uzależniony od ilości zamówień.

W przypadku wyboru pizzy z dwiema różnymi połówkami do ceny końcowej doliczana jest opłata 3,0zł. Pizz Fantazja oraz Doppio nie łączymy w połówki.

 

O NAS

 

 

Witamy serdecznie na stronie naszej pizzerii. Znajdą tu Państwo podstawowe informacje jak do nas trafić, jak u nas zamówić a przede wszystkim co dobrego można u nas zjeść.

 

Jesteśmy z naszymi Gośćmi i dla naszych Gości od 2012 roku. Staramy się aby każdy poczuł się u nas komfortowo, dlatego też przywiązujemy dużą uwagę do atmosfery jaka panuje w naszym lokalu.

 

Znajdą Państwo u nas nie tylko wyśmienitą pizzę ale również kebaby oraz inne dania i przekąski. Naszą pizzę wyróżnia znakomite ciasto powstałe na bazie unikalnego przepisu z którego to tworzymy również wspaniałe bułki do kebabów. Całość uzupełniają nasze sosy, które również są tworzone według niepowtarzalnej receptury.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz kontaktu z nami. Zawsze chętnie pomożemy i podpowiemy!

 

 

 

 

  

Zamów:   tel. 48 300 50 16   lub   kom. 786 234 178